1310nm SLD lairiba valgusallikas
  • 1310nm SLD lairiba valgusallikas1310nm SLD lairiba valgusallikas
  • 1310nm SLD lairiba valgusallikas1310nm SLD lairiba valgusallikas
  • 1310nm SLD lairiba valgusallikas1310nm SLD lairiba valgusallikas
  • 1310nm SLD lairiba valgusallikas1310nm SLD lairiba valgusallikas

1310nm SLD lairiba valgusallikas

1310 nm SLD lairiba valgusallikas kasutab lairiba spektri väljastamiseks pooljuhtide superkiirgusdioodide tehnoloogiat ja samal ajal on sellel suurem väljundvõimsus. Töölainepikkust saab valida vahemikus 840 nm 1310 nm 1550 nm ja muu lainepikkus, mis sobib näiteks optiliste kiudude tuvastamiseks. Valgusallika oleku jälgimise hõlbustamiseks saame pakkuda suhtlusliidest ja hostarvutitarkvara.

Saada päring

Tootekirjeldus

1. 1310nm SLD lairiba valgusallika kasutuselevõtt

1310 nm SLD lairiba valgusallikas kasutab lairiba spektri väljastamiseks pooljuhtide superkiirgusdioodide tehnoloogiat ja samal ajal on sellel suurem väljundvõimsus. Töölainepikkust saab valida vahemikus 840 nm 1310 nm 1550 nm ja muu lainepikkus, mis sobib näiteks optiliste kiudude tuvastamiseks. Valgusallika oleku jälgimise hõlbustamiseks saame pakkuda suhtlusliidest ja hostarvutitarkvara.

2. 1310nm SLD lairiba valgusallika omadus

Ülimalt lai spekter;

Madal spektraalne pulsatsioon;

Spektraalne tasasus;

Kohandatav suurus.

3. 1310nm SLD lairiba valgusallika kasutamine

Kiudandur;

Meditsiiniline pildistamine;

Kiudoptiliste seadmete testimine.

4. 1310nm SLD lairiba valgusallika optiline-elektriline omadus

Parameetrid Üksus Väärtused Märkused
Töölainepikkus nm 1310  
Väljundvõimsus mW 1mW/5mW/10mW/15mW  
Spektraalne võimsustihedus dBm/nm â ‰ ¥ -25  
Spektraalne lainetus dB <0,2  
Lühiajaline stabiilsus (15 minutit) dB â ‰ ¤ ± 0,02  
Pikaajaline stabiilsus (8 tundi) dB â ‰ ¤ ± 0,05  
Mõõtmed mm 195 (W) × 220 (D) × 120 (H) Benchtop
150 (W) × 125 (D) × 30 (H) Moodul
Toiteallikas V Vahelduvvool 110 ~ 240V Benchtop
Alalisvool 5V/4A Moodul
Polarisatsiooni aste (DOP) dB â ‰ ¤ 1  
Pistik - FC/APC  
Kiu tüüp - SMF-28e/PM kiud  
Side liides - DB9 emane (RS232)  
Töötemperatuur -20 ~ +55  
Säilitustemperatuur -40 ~ +85  

5. 1310nm SLD lairiba valgusallika optiline spekter

6. 1310nm SLD lairiba valgusallika tarnimine, kohaletoimetamine ja teenindamine

Kõik tooted on enne väljasaatmist testitud;

Kõigil toodetel on 1-3-aastane garantii. (Pärast kvaliteedigarantiiperioodi hakkas kehtima vastav hooldustasu.)

Hindame teie ettevõtet ja pakume 7 -päevast tagastamispoliitikat. (7 päeva pärast esemete kättesaamist);

Kui meie poest ostetud esemed ei ole täiusliku kvaliteediga, st need ei tööta elektrooniliselt vastavalt tootja spetsifikatsioonidele, tagastage need meile asendamiseks või raha tagastamiseks;

Kui esemed on defektsed, teavitage meid sellest 3 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist;

Raha tagastamiseks või asendamiseks tuleb kõik esemed tagastada nende esialgses seisukorras;

Ostja vastutab kõikide transpordikulude eest.

7. KKK

K: Millist lainepikkust soovite?

A: lainepikkus 840 nm 1310 nm 1550 nm.

K: Mis on väljundvõimsuse nõue?

V: Meil ​​on 0,2 mW 0,3 mW 1 mW 2 mW 10 mW 15 mW valikuid, saame ka kohandada vastavalt teie nõudmistele.

K: Pakendi mõõtmete kohta, kas teil on nõudeid?

V: Meil ​​on valida mooduli tüüp ja töölaud.

Kuumad sildid: 1310nm SLD lairiba valgusallikas, tootjad, tarnijad, hulgimüük, tehas, kohandatud, lahtiselt, Hiina, valmistatud Hiinas, odav, madal hind, kvaliteet

Seotud kategooria

Saada päring

Palun esitage oma päring allolevas vormis. Vastame teile 24 tunni jooksul.